Happy

Datum ztráty 05.06.2015
Místo ztráty Jablonec nad Nisou, Dlouhá 2236/45
Telefon 773538885
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Happy
Pohlaví Samec
Kraj Liberecký
Okres Jablonec nad Nisou
Plemeno Jack Russell Teriér
Věk 5 Let
Barva bílo hnědý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Pejsek utekl ze Zoo shopu u Kauflundu v Jablonci. Odjela jsem s dítětem k babičce a on utekl příteli, protože nás hledá. Je hodný, přátelský. Má rád děti. Povahově je společenský. Nikdo se ho vůbec nemusí bát. Na pamlsek by se určitě nechal nalákat. Nemá čip, ani nemá tetování. Na zádech má tukovou bouličku. Žádný obojek na sobě nemá. Na své jméno slyší a reaguje. Váží cca 8 Kg. Dříve v minulosti občas utíkal. Kastrovaný je. V blízkém okolí místa ztráty by se vyznat měl. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se nebojí, přímo ji miluje. V jídle je spíše vybíravý. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklý převážně na pobyt doma, ale venku to má rád. Zimu nemá rád! Telefon 773538885

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel