Hádes

Datum ztráty 28.07.2018
Místo ztráty Ostrava-Poruba (Duha), Podroužková
Telefon 737369520
Odměna 500,- Kč
Jméno Hádes
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Kříženec
Věk 9 měsíců
Barva Černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kocourek nám nešťastnou náhodou vypadl nebo vysločil z balkónu v druhém patře. Jelikož ho máme úplně od slepého koťátka a venku nikdy nebyl, tak má z venkovního prostředí strach. Na jméno slyší. Měl by mít modrý obojek. Nemá čip. Je velmi přitulný, takže by mohl lidský kontakt vyhledávat, ale nejšme si vůbec jistý jak venku bude reagovat. Může být snad polekaný a někde se schovávat. Kocourek je černý na bradičce má bílé chloupky stejně jako vousky, je kastrovaný, malý a má pronikavé oči.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Hádes

Přihlášení: