Hači

Datum ztráty 27.12.2014
Místo ztráty Praha, V chaloupkách 91
Telefon 779990036
Jméno Hači
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Směska
Věk 8 měsíců
Barva černá se sv. pálením
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Hači je 8 měsíců starý pes, kříženec. Je černý se světlým pálením. Váží 6 kg. Na sobě měl červeno hnědý textilní obojek. Není čipovaný , tetovaný , ani kastrovaný. Kulhá na zadní nohu, od mala má vrozenou vadu. Ztratil se 27.12. kolem 16. hodiny v Praze - ulice V chaloupkách 91, roztrhlo se vodítko a on utekl. Nikdy dříve neutekl, okolí ztráty nezná. Voda mu nevadí, není zvyklý jezdit autem. Fyzicky je aktivní hodně. K lidem je přátelský, jde ke každému, má rád děti. Ostatní pejsky snáší dobře.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel