Gulliver

Datum ztráty 28.06.2015
Místo ztráty Knapovec, Osada Sojčí potok
Telefon 603500355
Odměna ANO
Jméno Gulliver
Pohlaví Samec
Kraj Pardubický
Okres Ústí nad Orlicí
Plemeno Norský losí pes černý
Věk 2 roky
Barva černá s bílou náprsenkou
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Gulliver je 2 roky starý pes plemene Norský losí pes. Slyší na jméno Guli. Vzhledově je velmi podobný ovčákovi. Je černý s bílou náprsenkou, váží 20-25 kg. Má na sobě pouzě šedý antiparazitní obojek, není čipovaný ani tetovaný. Není kastrovaný. Ztratil se v noci z 28. na 29.6. z rybářské líhně v Osadě Sojčí potok. Asi přeskočil plot. Dříve už párkrát utekl, ale vždy se po pár minutách vrátil. Okolí zná. Je přátelský, určitě se ho nikdo nemusí bát. Na pamlsek se určitě nechá nalákat. Nemá rád velké psy!!! Plavat umí, ale do vody sám nepůjde. Je zvyklý na celoroční pobyt venku. Je aktivní.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel