Gorol

Datum ztráty 24.12.2013
Místo ztráty Jihlava , Halasova
Telefon 721194835
Odměna ANO
Jméno Gorol
Pohlaví Samec
Kraj Vysočina
Okres Jihlava
Plemeno Louisianský leopardí pes
Věk 1 rok a 3 měíce
Barva Vícebarevná, Hnědá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Zhruba kolem 16.00 hod 24.12.2013 vedlě Gorola kdosi odpálil petardu. Gorol se lekl a utekl z Halasovi ulice v Jihlavě směr Zaječí skok - to je cca 2 km od místa ztráty. Gorolek je vlastně ještě štěně, lidi má rád a psy taky. Jihlava je jeho občasné místo pobytu, takže si nějsem jistá jestli by našel cestu domů. Jeho místo, kde se zdržuje je cca 50 km od Jihlavy. Na sobě má úzký hnědý kožený obojek, je čipovaný, číslo čipu:968000010100744, poznávací znamení jedno modré jedno zelené oko.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel