Garfield

Datum ztráty 23.09.2018
Místo ztráty Zlín-Malenovice, Lidická
Telefon 603232299
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Garfield
Pohlaví Samec
Kraj Zlínský
Okres Zlín
Plemeno Britská kočka 
Věk 9 let
Barva šedá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Garfield je 9 let starý britský kocour. Nemá obojek ani čip, je kastrovaný a váží asi 6 kg. Je zvyklý hlavně doma, ven sice chodil, ale jen na zahradu a dlouho se tam nezdržoval. Asi měsíc máme doma štěně, které na něj pořád doráží. Ztratil se 23.9. když jsme byli na dovolené a hlídal ho strýc. Kocour chtěl jít ven, tak ho pustil. Ten si sedl na zahradě na vyvýšené místo z betonu, bylo tak kolem 15.00 hod. Venku byl i pes, který na něho dorážel, ale nic zvláštního. V 17.00 si strýc vzpomněl, že je kocour venku, ale už ho nenašel.

Kontaktujte majitele

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz majiteli:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se Garfield