Frenk

Datum ztráty 20.10.2014
Místo ztráty Rudník, Rudník 21
Telefon 723308496
Odměna ANO
Jméno Frenk
Pohlaví Samec
Kraj Královehradecký
Okres Trutnov
Plemeno Beagle
Věk 10 let
Barva tricolor
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
20.10.2014 v 18 hodin utekl od penzionu Bílý Dvůr v Rudníku starý bígl. špatně slyší. Nemá čip, ani tetování. Má na sobě hnědý, textilní obojek s motivem tlapek, bez známky. Povahově je bázlivý. Musí se nalákat na pamlsek, to půjde. Váží cca 15 kg. Kastrovaný není. Okolí v místě ztráty nezná. Občas utíkal... Je stále aktivní, má rád pohyb. Sní cokoliv, jen granule moc nemusí. Zdravotní stav dobrý. Na přední pravý noze má jizvu. Autem umí jezdit. Telefon 723308496 / Druhé tel. č.: 606613197

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel