Fray

Datum ztráty 09.06.2019
Místo ztráty Loučná pod Klínovcem, penzion Koruna
Telefon +420 776273437
Jméno Fray
Pohlaví Samec
Kraj Ústecký
Okres Chomutov
Plemeno Čivava
Věk 8 let
Barva čokoládová
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Fray je 8 let starý čokoládový čivavák. Nemá obojek ani čip, není kastrovaný a váží asi 3 kg. Má dlouhé tělo a je dost hubený, má problémy se zuby, přední mu chybí. Jedná se o velmi milou čivavu, která se nám ztratila na penzionu Koruna v Loučné pod Klínovcem. Pejsem byl naučený běhat na volno okolo terasy a nikdy se příliš nevzdaloval. Byl bohužel velmi přítulný a chtěl se všemi hrát i s malými pejsky. Obávám se, že pejska spíše někdo ukradl. Celé okolí bylo prohledáno a pejska bohužel nikdo neviděl ani nepotkal.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Fray

Přihlášení: