Fram

Datum ztráty 17.09.2016
Místo ztráty Jistebník, Jízdárna u Švihorů
Telefon 736281733
Odměna ANO
Jméno Fram
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Nový Jičín
Plemeno Labradorský retriever
Věk 1 rok
Barva antracitově černý
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Fram je 1 rok starý pes. Na své jméno slyší. Váží 27 kg. Nemá obojek, čip ani tetování. Není kastrovaný Pes odběhl z jízdárny během akce Dny NATO v nedalekém Mošnově (obrovský kravál). Je to extrémně přátelský pes, krátkosrstý kříženec labradora. Není nebezpečný lidem, ani ostatním psům či dalším zvířatům, má velmi rád děti, je ve výcviku na canisterapii, proto není nutné se ho nijak obávat. Navíc bez problémů zvládá povely základní poslušnosti. Je potravinový alergik, když žere nějakou dobu nevhodné granule nebo kuřecí, vepřové či hovězí maso, začne se hodně drbat.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel