Flin

Datum ztráty 10.08.2015
Místo ztráty Praha 3, U památníku
Telefon 720682448
Odměna ANO
Jméno Flin
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Border kolie
Věk 15 měsíců
Barva černo bílá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Flin je 15 měsíců starý pes plemene Border kolie. Na své jmén slyší. Je černý s bílými znaky (maska v obličeji, límec, tlapky a špička ocasu). Váží cca 18-19 kg.á na sobě červený kožený obojek s bílými křížky. Je čipovaný (900008800778452). Není kastrovaný. Zvláštním znamením je vystouplý drápek na pravé zadní noze a lysinka po obvazu. V okolí se vyzná jen málo. Vodu má rád, je to dobrý plavec. Na jízdu autem je také zvyklý. Flin je velmi přátelský a hravý. Ztratil jsem ho 10.8.2015 kolem 23.hodiny večer. Rozhodně to není utěkář, a tak se domnívám, že ho někdo cíleně odcizil. Je zvyklý na pobyt doma, je aktivní.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel