Fina

Datum ztráty 06.04.2017
Místo ztráty Ostrava-Bartovice, Šenovská 372
Telefon 739666397
Jméno Fina
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Směska
Věk 2 roky
Barva Černá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Fina je 2 roky stará fenka. Na své jméno slyší. Má na sobě černý obojek a je i čipovaná. Váží cca 10 kg. Fina je mazel a ráda utíká, takže přes noc a když nikdo není doma je na řetězu s karabinou u boudy. Je zvyklá být celoročně venku. Včera ráno jsme ale v boudě našli jen řetěz a pes nikde. Nevím jestli je možné aby si ho sama sundala, spíš si myslím, že jí někdo pomohl. Měli jsme dříve problém s nějakými aktivisty, kterým se nelíbilo, že je přivázaná u boudy a hodně nás na internetu pomlouvali. Je možné, že ji někdo prostě ukradl.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel