Fifinka

Datum ztráty 24.05.2015
Místo ztráty Drásov, Drásov 424
Telefon 723723702
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Fifinka
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-venkov
Plemeno Exotické zvíře
Věk 1 rok
Barva Tchořovitá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Fifinka je 1 rok stará fretka. Slyší na "Fifi na". Má hnědou tchořovitou srst. Váží maximálně 1,5 kg. Nemá obojek, ale je čipovaná (972270000352222). Není kastrovaná a je právě v říji. Ztratila se v noci z neděle (24.5.) na pondělí z venkovní ohrádky, kde bydlí společně ještě s další fretkou. Někdo ji musel vypustit. Nikdy dříve neutekla, okolí nezná. Je přátelská, nechá se od kohokoli pohladit i odchytit, případně nalákat na pamlsek. Na cestování autem v přepravce je zvyklá. Je očkovaná, je to malá šelma s typickým zápachem. Je zvyklá jak na pobyt doma, tak venku. Je aktivní. Největší nebezpečí pro ni představují ostatní zvířata (hlavně kočky, popřípadě lišky). Psi ji vycítí. Bude se zdržovat u lidských obydlí, kde by mohla najít potravu ve formě zvířecích granulí. Sama si nic neuloví. Prosím o pomoc při jejím hledání.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel