Fany

Datum ztráty 10.04.2018
Místo ztráty Petrovice, Krásný Les 357
Telefon 732950488
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Fany
Pohlaví Samice
Kraj Ústecký
Okres Ústí nad Labem
Plemeno Směska
Věk 5 let
Barva Rezavá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Fany je 5 let stará fenka, kříženka dogy a leonbergera, vysoká asi 70 cm. Na sobě má hnědý kožený obojek. Čip ani tetování nemá. Není kastrovaná. Je velmi plachá, nepůjde k cizím lidem, je hodná na lidi i na ostatní zvířata. U nás byla teprve 2 dny, okolí místa ztráty nezná. Ztratila se ze zahrady. Aktuální info!!! !!!STOPA!!! Ztracená Fany byla viděna v poledne 30.6.2018 na cyklostezce pod Komáří Vížkou směrem na Adolfov. Je hubená, ale živá. Když jí uvidíte, prosím volejte na tel.: 732 950 488 nebo 777 600 690. NEVOLAT NA NÍ, NEPOKOUŠET SE CHYTAT - je plachá a jen by utekla. Může se pohybovat na české i německé straně hranice v oblasti celých východních Krušných hor.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel