Fanny

Datum ztráty 30.12.2014
Místo ztráty Albrechtice v Jizerských horách, Smržovka 51
Telefon 605414066
Jméno Fanny
Pohlaví Samice
Kraj Liberecký
Okres Jablonec nad Nisou
Plemeno Bernský honič
Věk 8 let
Barva trikolor
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Fanny je 8 let stará fenečka, plemeno Bernský honič. Je to krátkosrstá černo-bílá fenka s hnědým pálením a dlouhýma ušima. Na hlavě má černou skvrnku. Váží cca 20 kg. Na krku měla černý kožený obojek a v uchu má tetování s číslem 434. Čipovaná, ani kastrovaná není. Ztratila se 30.12. v okolí Smržovky v Albrechticích v Jizerských horách. Byla s páníčky na běžkách, asi chytla stopu a utekla pryč. Nikdy dříve to neudělala. Okolí ztráty nezná. Je přátelská, na pamlsek by se nalákat nechala. Nemá moc ráda fenky, s pejsky si rozumí. Velmi se bojí vody, je zvyklá jezdit autem. Fyzicky je aktivní.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel