Fája

Datum ztráty 17.07.2018
Místo ztráty Jindřichův Hradec, Bratrská 129
Telefon 604560368
Odměna 500,- Kč
Jméno Fája
Pohlaví Samice
Kraj Jihočeský
Okres Jindřichův Hradec
Plemeno Kříženec
Věk 17 let
Barva mourovatá s bílou
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Fája je 17 let stará kočka. Má červený antiparazitní obojek s adresářem, čipovaná není. Je kastrovaná a váží asi 3 kg. Jsme tu čerstvě přestěhovaní, drželi jsme ji pár dnů zavřenou, ale hrozně chtěla ven, takže jsme ji označili obojkem s kontakty a otevřeli dveře. Máme celkem 3 kočky a ona jediná se nevrátila domů. 24.7. byla asi viděna v okolních zahradách. Špatně slyší, ale fyzičku má dobrou a je na svůj věk stále mrštná. Na strom vyskočí. Mohla se jí ze stresu vrátit rýma. Před stěhováním během června přeléčena penicilinem.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Fája

Přihlášení: