Erinka

Datum ztráty 05.02.2015
Místo ztráty Újezd nad lesy, Velebného 1961
Telefon 736761742
Odměna 500,- Kč
Jméno Erinka
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Evropská kočka 
Věk 4 roky
Barva trikolora
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Erinka je 4 roky stará krátkosrstá kočička, plemeno Evropská kočka. Váží cca 6 kg, nyní může být pohublejší. Je kastrovaná. Čipovaná, ani tetovaná není. Obojek na sobě žádný neměla. Barva srsti tricolora. Zaběhla se dne 5.2.15 v noci v oblasti Újezd nad lesy, ulice Velebného 1961. Naposledy jsme jí viděli 6.2. ráno kolem 8:00 ale byla vyděšená a utekla. Není zvyklá chodit ven.Je spíše bázlivá k lidem. Je zvyklá na psy. Nikdy dříve takto nezmizela, okolí ztráty nezná. Vody se bojí, není zvyklá jezdit v autě. Fyzicky je velice aktivní.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel