Endy

Datum ztráty 28.10.2015
Místo ztráty Přepeře u Turnova, 2. ulice
Telefon 736730969
Jméno Endy
Pohlaví Samec
Kraj Liberecký
Okres Semily
Plemeno Směska
Věk 8 měsíců
Barva černý s hnědým pálením
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Endy je 8 měsíční štěně. Na jméno slyší. Je to kříženec černo-hnědé barvy, středního vzrůstu, má cca 19 kg. Na krku měl pouze světlý obojek proti klíšťatům. nemá či ani tetování. Není kastrovaný. Má hladkou lesklou srst, na hřbetě a ocase delší chlupy, nad očima má výrazné obočí v hnědé barvě, bíl ponožky, náprsenku a světlejší břicho. Bydlíme v Lažanech, v Přepeřích jsme byli pouze na návštěvě, proto se tu vbec nevyzná. Endy je trochu plachý, nemá moc velkou důvěru v mužích, spíš půjde k ženě.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel