Eliška

Datum ztráty 11.10.2015
Místo ztráty Zbožíčko, Milovice, Zbožíčko 24
Telefon 777177661
Jméno Eliška
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Nymburk
Plemeno Sheltie
Věk 6 let
Barva trikolorni
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Eliška je 6 let stará fenka plemene šeltie. Na své jméno slyší, ale bojí se mužů. Váží 12 kg. V době ztráty na sobě měla černý obojek se žlutým šátkem. Kastrovaná není. Má čip (900008800805988). Po šesté hodině ranní utekla a ztratila se. Naposled byla viděna na poli u obce Zbožíčko (okr. Nymburk) běžíc směrem k milovickému letišti. Fenka má špatné levé oko (modré odlesky), zánět v pravém uchu. Navíc je velmi plachá a lekavá (loni zachráněna z množírny. Má ráda psy, proto je pravděpodobné, že se bez problému přidá k nějakému pejskaři, od kterého se nechá chytit.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel