EJMY

Datum ztráty 27.07.2014
Místo ztráty Postřižín,, Trnková 221
Telefon 774284395
Jméno EJMY
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Maltézský psík
Věk 5 let
Barva BÍLÁ
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
27.07.2014 v dopoledních hodinách se nám ztratila naše fenečka mini maltézáčka slyšící na jméno Ejmy.Je to dospělý pejsek vážící okolo 3 kg. Utekla nám buďto ze zahrady a naproti nám je motorest /Postřižín/ -mohla někomu vlézt do auta. Prosím jakékoliv info o našem pejskovi volejte na tel.774284395. Trochu jí pelichá ocásek. Povahově je milá ke všem, i k pejskům. K lidem je důvěřivá. Nemá na sobě obojek. Nemá ani čip, ani tetování. Utíká, hlavně při hárání. Kastrovaná není. Možná ještě teď hárá. Okolí z místa ztráty zná dobře. Má ráda pohyb. Vodu moc nemusí. Sní všechno. Zdravotní stav dobrý. Děkuji Karolina Pozlerová

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel