Ejmina

Datum ztráty 22.04.2014
Místo ztráty Petrov Nad Desnou , 179
Telefon 774115585
Odměna ANO
Jméno Ejmina
Pohlaví Samice
Kraj Olomoucký
Okres Šumperk
Plemeno Bernský salašnický pes
Věk 8let
Barva Černá, Hnědá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Dne 22.4.2014 mezi 19-20hod se nám ztratila z domu fenka berňáčka jménem Ejminka. Nejdříve jsme si mysleli, že utekla, ale za 8 let co ji máme to nikdy neudělala. Nikde nebyla díra v plotě, ani otevřená branka. Je možné, že ji někdo odcizil úmyslně. Ejminka je macatější postavy, váží 50kg, má kratší nožičky a je velice mohutná. Barva srsti - černo, hnědo, bílá. Na polici to máme nahlášené, sami po ní pátráme po okolí auty, nikdo ji ale nikde neviděl. Proto Vás prosím o jakékoliv informace, či pomoc v hledání. Je to náš člen rodiny, je to strašně mírumilovný pejsek, mazel. Miluje lidi i ostatní pejsky. Má ráda vodu. Prosím Vás všechny o pomoc jsme už zoufalí :( Děkuji moc všem!

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel