Edy

Datum ztráty 17.12.2015
Místo ztráty Praha, Klapálkova 2244
Telefon 775512412
Odměna 10.000,- Kč
Jméno Edy
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Směska
Věk 4 roky
Barva rezava
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Edy je 4 roky stará kříženka Pittbula a Rhodeskýho Ridgebacka. Na své jméno slyší. Měla na sobě pletený černoreflexní obojek (paracord) a černé vodítko s indiánským vzorem. Váží cca 25 kg. Nemá čip ani tetování, je kastrovaná. Nad pravým okem má jizvu. Je po operaci - má jizvu na bříšku. Na pravé zadní pacce má bradavičku. 17.12. v 18:10 nám ji odcizili u obchodního domu na Praze 4 na Spořilově. Byla uvázána před vchodem do Alberta. Je velmi hodná, nikdy by nikomu neublížila. Moc prosím o pomoc..

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel