Eda

Datum ztráty 15.10.2018
Místo ztráty Ostrava-Mariánské Hory, Korunní 38
Telefon 736139555
Odměna 3.000,- Kč
Jméno Eda
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Směska
Věk 5 let
Barva černobílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Eda je 5 let starý kocour. Je plachý, na své jméno doma slyší, když chce, přijde na zavolání, volám Edo, Edoušku. Neměl obojek ani čip. Nevím přesně, kolik váží, je spíše huběnější, cca 3 kg. Je kastrovaný. V místě ztráty byl právě týden na hlídání, když vyskočil z okna a ztratil se. Je domácí, ven nechodí, kdysi chodíval, takže pro něj venkovní prostředí bylo velkým lákadlem. Co je u nás cca 3 roky, už se zdržuje jen doma. možná, těžko říct. Jednou utekl na zahradu, tam na nás nereagoval, utíkal i před námi, proto odchyt bude náročný. Každopádně předpokládám, že na zavolání zareaguje, otočí se, podívá, ale nepřijde. Je velmi plachý. Vítáme jakoukoliv informaci, která by nám pomohla k jeho nalezení. Ztratil se v místě, kde to nezná, na ul. Korunní v Ostravě-Mariánských Horách.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel