Dusty

Datum ztráty 13.08.2019
Místo ztráty Jasenná 105,
Telefon 739561763
Odměna ANO
Jméno Dusty
Pohlaví Samec
Kraj Královehradecký
Okres Náchod
Plemeno Sibiřský husky
Věk 2 roky
Barva Bílá/šedá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Dusty je 2 roky starý pes. Na jméno slyší a váží cca 22 kg. Na sobě má modrý látkový obojek s horolezeckou karabinou. Nemá čip ani tetování. Dusty je klidný a velmi přátelský, temperamentní vůči jiným psům, ale s každým si sedl. Je po operaci žaludku, zdá se být hubeny, ale dle různých testů je v pořádku. Byl odcizen v obci Jasenná před brankou. Dle svědků byl odvezen paní se stříbrným nebo černým kombikem se slovy, že je podvyživený, že ho odváží na policii, kde ale není, je podáno trestné oznámení. Pravé oko má modré, levé hnědé, pod modrým okem má škrábanec a na břiše jizvu po operaci. Nabízím finanční odměnu.

Kontaktujte majitele

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz majiteli:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se Dusty