Dulsi

Datum ztráty 08.09.2017
Místo ztráty Líšnice,
Telefon 603559491
Odměna ANO
Jméno Dulsi
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Praha-západ
Plemeno Směska
Věk 11 let
Barva Bílá s fleky
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Dulsi je 11 let stará fenka. Máme ji teprve 14 dní, 26.8. byla přivezena z Moskvy. Na sobě má růžový obojek se sovičkami a protiklíšťový šedý obojek, je i čipovaná. Je kastrovaná a váží asi 23 kg. Dulsinka byla uvázaná na kšírách, ale z nich se vyvlíkla a utekla, během mé nepřítomnosti, která trvala cca 3 minuty. Asi se musela i leknout, protože mřížka, za kterou byla uvázaná byla kolem velké nádoby na vodu a ta byla převrácená. Je hodná, nekonfliktní, spíš plachá. Bojí se mužů.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel