Drago plemeno Bandog

Datum ztráty 27.09.2014
Místo ztráty Karlovy Vary Doubí, Sokolská 469/27
Telefon 603271125
Odměna 10.000,- Kč
Jméno Drago plemeno Bandog
Pohlaví Samec
Kraj Karlovarský
Okres Karlovy Vary
Plemeno Směska
Věk 3 roky
Barva černá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Drago je 3 roky starý pes, plemeno Bandog. Je černý a má bílou náprsenku. Na předních tlapách má bílá zrcátka. Má kupírované uši. Opustil zahradu u rodinného domu 27.9. , když majitelé nebyli doma. V okolí by mohly hárat feny. Je zde častý výskyt vysoké zvěře a divočáků.. Nemá na sobě žádný obojek. Je čipovaný v databázi IFTA 939000010198914 . Tetovaný, ani kastrovaný není. Nekonfliktní k lidem ale ostatní psy nemusí. Docela flegmatik, disponující velkou silou ale nevelkou výdrží. Má asi 49KG. Dříve se snažil utéct jen jako par měsíční štěně, jen pár metrů od domu.. jindy již nikdy neutekl. Jednou jsme našli nedopatřením otevřenou bránu, ale pes neutekl, ležel na rohožce hlavních dveří v ulici. Voda mu nevadí. Je zvyklý jezdit autem. Naposledy viděn jak se přidal k cyklistům cca 2-3 km od místa ztráty směr Loket (do lesů)

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel