Dorry

Datum ztráty 16.08.2014
Místo ztráty Šumperk, Gagarinova 23
Telefon 775490222
Odměna ANO
Jméno Dorry
Pohlaví Samice
Kraj Olomoucký
Okres Šumperk
Plemeno Směska
Věk 2 roky
Barva Mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dne 16.8. na ulici Gagarinova 23 Šumperk vypadla z okna pátého patra kočička. pohybovala se asi 50 metrů od místa pádu v neděli kolem 21 hodiny jsme ji ještě spatřili, ale byla v šoku a utekla. Je velmi plachá. Od té doby jsme nezachytili žádnou stopu, proto budeme rádi za jakékoli informace o jejím pohybu. Děkujeme. Ani čip, ani tetování nemá. Nemá žádný obojek na sobě. Před cizími lidmi bude nejspíše utíkat. Chronická útěkářka to není. Kastrovaná není! Okolí nezná! Je aktivní, živá. Vodu nemá ráda. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Telefon 775490222

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel