Donát

Datum ztráty 18.02.2015
Místo ztráty Křižanov, Ořechovská 59
Telefon 775223257
Odměna ANO
Jméno Donát
Pohlaví Samec
Kraj Vysočina
Okres Žďár nad Sázavou
Plemeno Směska
Věk 2 roky
Barva bílá s černým uchem
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Donát je 2 roky starý pejsek, kříženec dalmatina a beagla. Je vyšší postavy jako dalmatin, ale hlavu má do podoby beagla. Je bílý, po těle má pár černých znaků. Má také černé pravé ucho a černou tečku uprostřed hlavy. Váží cca 17 kg. Není čipovaný, tetovaný, ani kastrovaný. Obojek na sobě žádný neměl. Ztratil se 18.2.15 od domu v Křižanově. Nikdy dříve neutekl, okolí ztráty zná. K lidem je přátelský. Bojí se velkých psů. V autě není zvyklý jezdit. Voda mu nevadí. Je to živý, rychlý pejsek. Moc nám chybí.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Donát

Přihlášení: