Dollinka

Datum ztráty 07.04.2014
Místo ztráty Zbraslav - Praha 5, Žabovřeská 57
Telefon 603154770
Odměna ANO
Jméno Dollinka
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Směska
Věk 13
Barva Černá, Černá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Dollinka utekla 7.4.2014 z adresy Žabovřeská 57, Zbraslav otevřenou brankou. Je to pouliční směska, má krátkou černou srst, bílou náprsenku a hnědé (pálené) tlapky. V porovnání s tělem má menší hlavičku. Obojek, čip ani tetování nemá. Jako malé štěně velmi týraná, bojí se lidí. Když se bojí, má neustále stažený ocas mezi nohy. K cizím lidem by tudíž zřejmě nešla. Možná pouze na pamlsek. Jinak je neagresivní, milá, mazlivá a přátelská. Cizích psů se bojí, ale doma vyrůstá se dvěma fenama jezevčíka.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel