Dira a Greya

Datum ztráty 23.02.2019
Místo ztráty Modrá Hůrka,
Telefon 725784660
Odměna ANO
Jméno Dira a Greya
Pohlaví Samice
Kraj Jihočeský
Okres České Budějovice
Plemeno Jezevčík
Věk 6let a 9 měsíců
Barva divočák
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dvě feny jezevčíka drsnosrstého standard. Jedna tmavší, druhá světlejší. Obě mají kožený obojek s telefonním číslem a jsou i tetované. Ztratily se v lese při běžné obchůzce revírem mezi Modrou Hůrkou a Tuchonicemi. Měly by se držet spolu, ale jisté to není. V tuto chvíli mohou být kdekoliv. Tzn. Dolní Bukovsko, Radonice, Drahotěšice, Vlkov, Ševětín neboTuchonice, ale i na druhou stranu lesa směr Hněvkovická přehrada - tj. Kostelec, Hroznějovice, Poněšice... Děkuji za jakoukoliv informaci.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Dira a Greya

Přihlášení: