DENY

Datum ztráty 04.06.2013
Místo ztráty Široká Niva u kostela, 48
Telefon 604978307
Odměna 1.000,- Kč
Jméno DENY
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Bruntál
Plemeno Kavalír King Charles španěl
Věk 1,5 roku
Barva trikolora
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Slyší na jméno DENY (na to reaguje), utekl od domu během poledne. K lidem důvěřivý, zřejmě si někdo myslel,že se ztratil a odvezl ho autem ... Povahově je vyloženě společenský. Nikdo se ho nemusí bát. Na pamlsek by se určitě nechal nalákat. Nemá čip, ani nemá tetování. Žádný obojek na sobě nemá. Občas utíkal, ale jen kousek nedaleko. Váží cca 13 Kg. Má bílou náprsenku. Kastrovaný není. V okolí místa ztráty to bohužel nezná. V pohybu je klidnější povahy. Plavat sám od sebe asi nebude. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklý převážně na pobyt doma. Zimu nemá rád! Telefon 604978307

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel