DEBI

Datum ztráty 20.01.2015
Místo ztráty Tábor, Větrovy 10
Telefon 602592472
Odměna ANO
Jméno DEBI
Pohlaví Samice
Kraj Jihočeský
Okres Tábor
Plemeno Jack Russell Teriér
Věk 2 roky
Barva Bílá, hnědé znaky
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ztratila se 20.01.2015 kolem 14:00. Debi je fenka JRT, váha 6 Kg, barva bílá, hnědé znaky na hlavě a hnědý flek nad ocasem, druh srsti - hrubosrstá (delší chlupy). Měla textilní, barevný (duhový) obojek se známkou a kontaktním číslem. Utekla mi z práce, která je nedaleko mého bydliště. Hledala jsem jí v okolí bydliště a v okolních vesnicích, bohužel bez úspěchu. Je možné, že utekla za psem - plemeno Pointr, který se pohyboval v okolí (celý bílý, hnědá hlava) . Bohužel nevím, komu tento pes patří. Debi je hodná a kontaktní fenka, je nekonfliktní. Povahově je vyloženě přátelská, společenská a hodná. Nikdo se jí nemusí bát. Na pamlsek by se asi nechala nalákat. Čip nemá, ale má tetování. Číslo tetování: 2568. Chronická útěkářka to není. Kastrovaná není. Okolí v místě ztráty by znát měla. Je aktivní, má ráda pohyb. Plavat umí, vody se nebojí. V jídle je trošku vybíravá. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Zimu nemá moc ráda. Je zvyklý spíše na pobyt doma... Telefon 602592472

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel