Dasty

Datum ztráty 01.01.2015
Místo ztráty Ratiboř, 147
Telefon 603225675
Jméno Dasty
Pohlaví Samec
Kraj Zlínský
Okres Vsetín
Plemeno Směska
Věk rok
Barva tmavý melír
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Středně velký, chlupatý, přítulný psík, na krku měl hnědý, kožený obojek bez známky (Dasty je hodně chlupatý, takže obojek může zanikat), slyší na jméno Dasty. Ztratil se 1.1.2015 v Ratiboři u Vsetína při odpálení pyrotechniky. Povahově je společenský, přátelský, milý a hodný. Nikdo se ho vůbec nemusí bát. Na pamlsek by se určitě nechal nalákat. Váží cca 10-15 Kg. Výškově asi po kolena. Takto na dlouho se nikdy neutekl. Čip, ani tetování nemá. Kastrovaný není. Své okolí v místě ztráty to skoro nezná. Je aktivní, má rád pohyb. Vodu nemá rád. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Jízdu autem nemá moc rád. Zima mu nedělá velké potíže. Je zvyklý převážně na pobyt venku... Telefon 603225675

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel