Dasty

Datum ztráty 12.12.2014
Místo ztráty Hrádek, 1.máje 172
Telefon 607079555
Jméno Dasty
Pohlaví Samec
Kraj Plzeňský
Okres Rokycany
Plemeno Směska
Věk 7 měsíců
Barva Hnědá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Dasty je 7 měsíců starý kříženec huskyho a labradora. Je hnědý a má bílé tlapky a bílou náprsenku. Váží 15 kg. Dne 12.12. jsme byli na procházce a najednou Dasty hnal za zvěří. Už jsme ho neviděli a asi 5 hodin hledali :( Budeme rádi za každou pomoc. Bylo to v oblasti Hrádek, 1.máje 172 . Dasty měl na sobě černý kožený obojek s kostičkou. Není čipovaný, tetovaný, ani kastrovaný. Nikdy dříve neutekl, okolí ztráty zná. Lidí se vůbec nebojí, naopak jde ke každému. Ostatní pejsky snáší dobře. Vodu má moc rád a je zvyklý jezdit autem. Fyzicky je aktivní.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel