Dasty

Datum ztráty 05.03.2015
Místo ztráty Oleško, Kamenitá 1157
Telefon 724738425
Odměna ANO
Jméno Dasty
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-západ
Plemeno Směska
Věk 3 roky
Barva světle hnědá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Dastík je 3 letý pejsek. Nemá moc důvěru k cizím lidem. Povahově je opatrný, ale zároveň hodný. Nikdo se ho nemusí bát. Na pamlsek by se možná nechal nalákat. Utíká opakovaně, ale vždy se vrátí do max. 5 hodin. Většinou se vkrade na cizí zahradu. Utíká za psy hlavně za fenami. Je velmi aktivní. V cizím prostředí (bez psů a páníčka) se necítí dobře. Váží cca 12 Kg. Na jméno slyší a reaguje. Má na sobě oranžový, látkový obojek se jménem (vyšito), bez známky. Kastrovaný není. V blízkém okolí (do půl kilometru) by se vyznat měl... Je aktivní, má rád pohyb. Vodu nemá rád. Sní téměř cokoliv. Nemá čip, ani tetování. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklý převážně na pobyt venku. Otužilý je, zima mu moc nevadí... Telefon 724738425

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel