Dasty

Datum ztráty 15.06.2014
Místo ztráty Přezletice, Kaštanová 132
Telefon 604109304
Odměna ANO
Jméno Dasty
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Směska
Věk 14 let
Barva tricolor
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
15.06.2014 se nám kolem poledne z domova zaběhnul pejsek. Slyšel na jméno Dasty, teď s ohledem na věk (14 let) slyší už velmi málo. Jde o křížence shitzu, malý pejsek, asi 9kg, trojbarevný, s delší srstí. Přítulný, neublíží. S jinými psi nemá problém. Cizích lidí se nebojí. Nikdy se nezatoulal. Nemá žádný obojek. Byl už jen doma, moc ven ani nechodil, už samozřejmě není žádný běžec. Čipovaný, ani tetovaný není. Není kastrovaný. Okolí ztráty povětšinou nezná. Vodu moc nemusí, už by sám od sebe nešel plavat. Nemá vážnější zdravotní potíže, pouze horší sluch.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel