Danýsek, Dany

Datum ztráty 06.07.2014
Místo ztráty Bedihošť, L.Svobody 161
Telefon +420608548909
Odměna ANO
Jméno Danýsek, Dany
Pohlaví Samec
Kraj Olomoucký
Okres Prostějov
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 1 rok
Barva Převážně bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Danýsek je 1 rok starý jorkšírek, převážně bílé barvy.Váží 4 kg. Kolem šourku má tmavá znaménka. Včera 6.7. byl předán novým majitelům (narodil se u nás). Nový majitel mně zavolal, že se jim Danýsek vyvlíkl z obojku a utekl. Hned jsem tam jela, Danýska hledala, volala, ale bohužel marně. Je bázlivý, nedůvěřivý, ale není zlý. Jinak je umazlený. Je čipovaný 967000009257825. Tetovaný, ani kastrovaný není. Okolí nezná!! kdo nám najde nebo vrátí Danýska, tak dostane buď finanční odměnu nebo daruji štěňátko s PP z našeho odchovu. Buď biewer, golddust, čoko nebo biro yorkshire terrier. Prostě štěňátko, které se u nás narodí.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel