Danýsek

Datum ztráty 01.07.2019
Místo ztráty České Budějovice, V. Volfa 41
Telefon 606354079
Odměna ANO
Jméno Danýsek
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres České Budějovice
Plemeno Evropská kočka 
Věk 7 let
Barva Bílo-černý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Danýsek je 7 let starý bíločerný kocour. Nemá obojek ani čip, je kastrovaný a váží asi 5 kg. Je to nalezeneček, kterého jsme se před sedmi lety ujali. Je velmi plachý a nedůvěřivý k cizím lidem, spíše se schovává a zalézá do různého zákoutí. Jinak je hravý, mazlivý a způsobný. Slyší na jméno Danýsek, voláme na něj "Daný, Danýsku." Kocourek je domácí, občas s námi jezdí na chalupu, ale i zde se drží u domu nebo v domě, kůlně apod., neutíká, na zavolání poslouchá. Při otvírání dveří v bytě musel proběhnout. V celém paneláku jsme ho již nenašli, venku hledáme všude.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Danýsek

Přihlášení: