Damián

Datum ztráty 13.08.2017
Místo ztráty Staré Splavy, U Nového rybníka 0148
Telefon 724090956
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Damián
Pohlaví Samec
Kraj Liberecký
Okres Česká Lípa
Plemeno Kočka domácí 
Věk 4 roky
Barva zrzavá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Damián je 4 roky starý kocour. Na své jméno slyší. Váží cca 4 kg. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaný. Kocour přes léto na chatě, běžně chodil ven a vracel se, zvyklý na okolí. Občas se zdržel venku den, 1-2x max. 3 dny. Moc se nechce chovat, ale nebojí se přiblížit, plachý není. Je možné, že ztratil orientaci. Prohledávali jsme okolí, vyvěsili letáky v okruhu cca 0,5 km, nejdál Staré Splavy - přístav a po 2 týdnech i Provodín a Jestřebí (to je za lesem 6km). Ozývali se nám na letáky s nálezem 1/2-1 ročního kocourka z oblasti přístav - hotel K.H.Máchy, ale ten to není (a je menší).

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel