Daisy

Datum ztráty 09.09.2014
Místo ztráty Praha 4, Kubištova 1
Telefon 734496262
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Daisy
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Shih-tzu
Věk 10
Barva Černá s bílou náprsenk
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Daisy je 10 let stará fenečka, plemeno Shih-tzu. Je černá s bílou náprsenkou a má bílé ponožky. Nemá přední dolní zoubek a ostatní zoubky má nezdravé. Váží 5,5 kg. Daisy se zatoulala 9.9. večer cca 23:20 při poslední večerní procházce. ....Celý den byla nějaká nevrlá a ztratila se cca 100 m od bytu. Na sobě má žluto černý obojek. Je čipovaná 203098100207983 !!!! Tetovaná, ani kastrovaná není. Je přátelská, od cizího člověka se na pamlsek nalákat nechá. Na ostatní pejsky štěká, ale neútočí. Na svůj věk je fyzicky aktivní, čiperná. Vodu ráda nemá.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel