Čumák

Datum ztráty 29.11.2017
Místo ztráty Nymburk-Zálabí, Dlabačova
Telefon 731549468
Odměna 500,- Kč
Jméno Čumák
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Nymburk
Plemeno Směska
Věk 10 let
Barva černo-bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Čumák je 10 let starý kocour. Nemá obojek ani čip, není kastrovaný a váží asi 6 kg. Je černý s bílými znaky - tlapky, brada, bříško a náprsenka s černým "srdíčkem" uprostřed. Ztratil se ve středu navečer po návratu od veterináře (zánět v uchu a zřejmě začínající infekce dýchacích cest). Je opravdu hodně plachý a lekavý, má skoro až panickou hrůzu z dětí. Staráme se o něj už skoro 4 roky, je to nalezenec a kdo ví, jaké útrapy má za sebou, když je pořád k lidem tak nedůvěřivý... Je to venkovní kocour a až poslední rok se nám z něj postupně podařilo udělat pana domácího, který si taky rád pospí pár hodin doma na židli nebo na gauči.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel