Copperfield

Datum ztráty 27.04.2019
Místo ztráty Praha 8, Libeňská vodárenská věž
Telefon 606155502
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Copperfield
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Směska
Věk 1 rok
Barva černobílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Copperfield je 1 rok starý černobílý kocour. Nemá obojek ani čip, je kastrovaný a váží asi 2,5 kg. Je od nás z útulku, v novém domově byl asi týden. Ztratil se pravděpodobně o víkendu 27.-28. dubna, v tuto chvíli si myslíme, že je někde venku, "majitelé" nespolupracují. Pokud jste takového kočičího kluka viděli nebo se vám cpal do bytu či domu, vezměte ho prosím k sobě a zavolejte nám 606 155 502 nebo napište na FB CATKY PRAHA, ev. mail zuzana@catky.cz. A to i v případě, že ho jen vídáte třeba u vás na zahradě.

Kontaktujte majitele

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz majiteli:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se Copperfield