Conie

Datum ztráty 13.12.2015
Místo ztráty Hořovice, Smetanova 1a
Telefon 603831604
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Conie
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Beroun
Plemeno Čivava
Věk 6 měsíců
Barva Černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Conie je 6 měsíců stará fenka čivavy. Na své jméno slyší. Je černá s hnědým pálením, světlejšími ponožkami a bílou náprsenkou. Zvláštním znamením je chybějící srst na konci ocásku. Je opravdu malilinkatá, váží pouze 1 kg. Nemá obojek, čip ani tetování. Není kastrovaná. Ztratila se v neděli 13.12. z prodejny na Smetanově ulici v Hořovicích, poblíž náměstí. Prosím, pomozte nám ji najít a dejte sdílet! Kontakt na majitele: 603831604 nebo 777111221. Odměna jistá! Děkuji za pomoc.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel