Cido

Datum ztráty 07.01.2017
Místo ztráty Písek, Na Jihru 2463
Telefon 774300030
Odměna ANO
Jméno Cido
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres Písek
Plemeno Jack Russell Teriér
Věk 4 roky
Barva bílo hnědý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Cido je 4 roky starý pes. Na své jméno slyší. Váží 7,5 kg. Nemá obojek. Je čipovaný (číslo dodáme). Cido má rád lidi, ale je trochu lekavý a plachý k novým lidem - především mužům. Rád aportuje a spí v posteli. Ztratil se, když ho hlídal náš známý tak, že mu utekl z domu (našeho, chodil ho sem venčit). Utekl v sobotu 7.1. v podvečer (cca 18 h). V pondělí 9.1. v ranních hodinách (cca 8 h) byl prý viděn na chodníku směr průmyslová zóna (v místech firmy Páral a Yamaha Kabourek).

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel