Chucky

Datum ztráty 14.07.2015
Místo ztráty Praha, Podolská 144
Telefon 777376667
Odměna ANO
Jméno Chucky
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Pták
Věk 5 měsíců
Barva zelená
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Mládě Alexandra malého slyšící na jméno Chucky, na ruku nepřiletí, na ovoce by snad mohl. Prosím pomozte ho najít. Na nožičce má fialový, identifikační kroužek s číslem. Číslo kroužku: Zatím není k dispozici. Na ocasním křídle má jednu modrou laťku. Na výšku má cca 20 cm, 40cm s ocáskem. Na jméno slyší a reaguje (nepřilétne, ale třeba se otočí). Dobrý letec není, moc daleko tedy nebude. Domů se bohužel vrátit asi nedokáže. Zdravotní stav dobrý. Zimu nemá rád! Telefon 777376667

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel