Chloe

Datum ztráty 06.09.2019
Místo ztráty Slaný, Lacinova 650
Telefon 777701783
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Chloe
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Kladno
Plemeno Mainská mývalí kočka 
Věk 3 roky
Barva Želvovinová
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Chloe ("Kloe", "Klouí") je čipovaná, kastrovaná dlouhosrstá poměrně velká kočka (cca 5,5 kg). Nemá obojek. Z důvodu operace hlavy v mládí je pro ni charakteristický náklon hlavy na bok, ostražitost při pohybu zejména ve tmě a nechuť ke šplhání/lezení do výšek. Z důvodu cuchání srsti má některá místa nedávno vyholená. Odešla večer v pátek 6.9. na zahradu a pak neznámým způsobem z ní. Nikdy dřív se netoulala. Obvykle je poměrně přítulná a kontaktní, ráda se válí zády po zemi jako pes.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Chloe

Přihlášení: