Charlie

Datum ztráty 12.02.2015
Místo ztráty Praha 6 - Podbaba u Kauflandu, Pod Paťankou 1C
Telefon 731836780
Odměna ANO
Jméno Charlie
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Pták
Věk 7 měsíců
Barva šedý, červený ocas
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Papoušek Žako Kongo, uletěl 12. 2. 2015 z prodejny Pet center v Praze 6 - Podbaba. Slyší na jméno Žakoušek Charlie. Věk 7 měsíců, sameček. Je okroužkovaný - číslo CZ110.... Je trochu ochočený. Má trochu křivý zobáček. Je šedý a má červený ocas. Měří cca 35 cm na výšku. Trochu mluví, "ahoj, čau". Od někoho se nechá pohladit, od někoho ne... Na Charlíku slyší, reaguje. Zdravotní stav dobrý. Miluje oříšky arašídy. Zajímavostí je, že raději chodí nežli létá. Otužilý moc nebude, zimu moc rád mít nebude... Telefon 731836780

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel