Čert

Datum ztráty 01.08.2019
Místo ztráty Mimoň, Sokolská 177
Telefon 605190315
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Čert
Pohlaví Samec
Kraj Liberecký
Okres Česká Lípa
Plemeno Směska
Věk 5 let
Barva Černobílý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Čert je 5 let starý černobílý kocour. Na krku má šedý obojek proti parazitům, čipovaný není. Je kastrovaný a váží asi 6 kg. Obvykle pobývá kolem zahrady a chodí domů 3x denně, je to náš hlídač a chrání celou naši zbylou smečku proti nekastrovaným hajzlíkům z okolí. Naposledy jsem ho viděla ve čtvrtek navečer, kdy se přišel najíst a od té doby nic. Možná ho 5ti letech přepadla toulavá. Párkrát jsem ho viděla přeběhnout přes Jiráskovu do Komenského, ale jinak býval kolem domu a u sousedů, tak nevím, kde by se mohl courat.

Kontaktujte majitele

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz majiteli:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se Čert