Caspar Vormiceli

Datum ztráty 13.02.2015
Místo ztráty Horšovský Týn, Valdorf 10
Telefon 603449629
Odměna 500,- Kč
Jméno Caspar Vormiceli
Pohlaví Samec
Kraj Plzeňský
Okres Domažlice
Plemeno Jezevčík
Věk 6
Barva hrubosrtstý divočák
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Caspar je 6 let starý pes, plemeno trpasličí hrubosrstý jezevčík. Barva srsti divočák. Váží cca 6-7 kg. Má tetování v oušku - číslo zatím není k dispozici. Čipovaný, ani kastrovaný není. Obojek na sobě žádný neměl. Dne 13.2.15 se zatoulal v oblasti Horšovský Týn, Valdorf 10 se svým kamarádem, který se vrátil. Hledáme ho od 17.00. Naposledy byl viděn na křižovatce Jeníkovice, Němčice v 18.30. od té doby ho hledáme, voláme a nic. Kašpar je moc hodný a inteligentní pes, který nechodí k cizím lidem dobrovolně. Je ostražitý. Ostatní pejsky snáší dobře, spíš si jich nevšímá. Často se svým psím kamarádem odcházel na procházky, vždy se však vrátili. Okolí ztráty zná. Vodu má rád, je to plavec. V autě je zvyklý jezdit a má to rád. Fyzicky je aktivní, ale po delší době chůze se mu klepou zadní nohy, je po operaci.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Caspar Vormiceli

Přihlášení: