Buddy

Datum ztráty 26.09.2014
Místo ztráty Krňovice, Krňovice
Telefon 604647037
Odměna ANO
Jméno Buddy
Pohlaví Samec
Kraj Královehradecký
Okres Hradec Králové
Plemeno Kříženec
Věk 4 roky
Barva černý
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Buddy je kříženec labradora a NO, pochází z útulku a je bázlivý. Ztratil se v pátek v Krňovických lesích. Nezná okolí, protože není zdejší - majitelé zde byli jen na návštěvě. Telefon na majitelku je 603 754 314. Tetování nemá, ale má Čip. Číslo čipu: 203096100126203. Má na sobě hnědý, kožený obojek se známkou - kde je tel. číslo + obecní známka. Váží cca 30 kg. Povahově je bázlivý, ale hodný! Občas utekl, ale vždy se vrátil. Kastrovaný není. Je aktivní, má rád pohyb. Vodu nemusí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Buddy

Přihlášení: