Buč

Datum ztráty 23.05.2015
Místo ztráty Klimkovice, Palackého 162
Telefon 724062090
Jméno Buč
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Čínský chocholatý pes
Věk 7 let
Barva černá se znaky
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Buč je 7 let starý Čínský chocholatý pes. Je černý se znaky. Váží cca 5kg a měří 37 cm v kohoutku. Nemá obojek ani čip, ale je tetovaný (AHI33). Není kastrovaný, ale je neplodný. Je velmi hubený. Ztratil se 23.5. - utekl ze zahrady. Fotka je z doby, kdy byl mladší, aktuálně není oholený (má zarostlý čumáček a srst po těle). Okolí zná. Je velmi přátelský, půjde za kýmkoli. Na koupání doma je zvyklý, i cestování autem snáší dobře. Je zvyklý na pobyt doma s možností výběhu na zahradu. Je aktivní.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel